Home » Zdrowa w każdym wieku » Inspiracje dla Ciebie – piękno, energia, zdrowie
Zdrowa w każdym wieku

Inspiracje dla Ciebie – piękno, energia, zdrowie

Zatroszczmy-się-o-siebie-mądrze-2
Zatroszczmy-się-o-siebie-mądrze-2

Wsparcie Twojego naturalnego piękna na co dzień!

Każdego dnia kobiety mają długą listę obowiązków, które wymagają zaangażowania, dlatego często okazuje się, że doba jest zdecydowanie za krótka, by znaleźć chociaż chwilę dla siebie. Znasz to? Możesz jednak zatroszczyć się o siebie bez poświęcania czasu. Chociaż brzmi to nierealnie, to istnieje sposób, by skutecznie zadbać o swoje naturalne piękno. Pomogą Ci w tym składniki Kompleksu Synergicznego Paznokcie, Włosy i Skóra. Jak działają? Zacznijmy od tego, że przynoszą długotrwałe efekty, gdyż działają od wewnątrz. Ponadto, dostarczane do organizmu odżywcze składniki działają synergistycznie, co oznacza, że za te same efekty odpowiedzialne są różne minerały i witaminy.

paznockei_desktop

Podstawą suplementu są – uznane przez świat nauki – minerały, witaminy i zioła o pozytywnym wpływie na skórę:

  • Cynk1 – korzystnie wpływający na paznokcie, włosy i skórę,
  • Biotyna2 – istotna dla dobrej kondycji włosów i skóry,
  • Witaminy A3 oraz C4 – niezbędne dla zdrowia i dobrego wyglądu skóry,
  • Wiosenne pędy skrzypu – wspierają kondycję skóry, włosów i paznokci.

Suplement zawiera specjalną formułę piękna, w której nie ma sztucznych dodatków, a podstawę stanowią minerały i witaminy. Dodatkowo, kompleks został wzbogacony o naturalny beta-karoten, kwas pantotenowy oraz będący źródłem siarki MSM. Preparat zawiera też kompleks składników roślinnych i fitonutrienty Magnifood (liść pokrzywy, owoce i liście rokitnika, jagody, surowe ziarna kakao, pestki dyni, korzeń łopianu i liść rukwi wodnej oraz liść wąkrotki azjatyckiej). To moc czystej natury, a Ty korzystasz z życia!


Zmęczenie?


Aktywność zawodowa oraz przeciążenie obowiązkami domowymi nie ułatwiają zbilansowania codziennej diety. Jakie są tego skutki? Możesz spożywać mało żelaza – jest to częsta przypadłość u kobiet. Tym samym, jeśli jesteś ciągle zmęczona, nie zrzucaj tego kolejny raz na karb przepracowania bądź niewysypiania się i sprawdź, czy spożywasz wystarczającą ilość żelaza. Albowiem to właśnie żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu żelaza z codziennej diety, to przyda Ci się kompleks Łagodne żelazo. To w pełni naturalny suplement, który zapewnia wysoki stopień przyswajalności żelaza5, dzięki czemu pozwala skutecznie odżywić komórki organizmu. Pamiętaj o żelazie i żyj aktywnie!

Jak działa kompleks Łagodne żelazo?

Suplement zawiera wysokiej jakości schelatowaną formę żelaza, czyli minerał połączony z cząsteczkami aminokwasu, który korzystnie wpływa na jego przyswajalność w organizmie, a jego łagodność dla układu pokarmowego potwierdzają badania naukowe6. Ponadto, bezpieczeństwo stosowania tego związku żelaza jest potwierdzone przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności. Produkt wzbogacony jest także w kompleks składników roślinnych i fitonutrientów, zawierających między innymi owoce dzikiej róży, owoce acai, liście zielonego jęczmienia oraz stabilizowane otręby ryżowe.


Jesteś zmęczona, trudniej Ci się skupić?

Jeśli nie masz na nic siły, nie zawsze musi być to związane z nadmiernym lenistwem. Warto pamiętać, że mogą to być pierwsze sygnały nieprawidłowej diety. Dlatego, jeśli codziennie walczysz ze zmęczeniem i często jesteś znużona, może to także oznaczać niskie spożycie witaminy C. Chcesz odzyskać dawną siebie? W tej sytuacji z pewnością sprawdzi się zawierający tylko naturalne substancje B-kompleks z witaminą C i ziołami.

Jak działa B-kompleks z witaminą C i ziołami?

Chociaż większość osób kojarzy witaminę C z utrzymaniem właściwej odporności czy zwiększeniem przyswajalności żelaza oraz produkcją kolagenu, który m.in. wpływa na kondycję skóry, to warto wiedzieć, że odpowiada ona także za ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, właściwe funkcjonowanie układu nerwowego oraz redukuje zmęczenie i znużenie.

Dodatkowo, preparat wzbogacono składnikami aktywnymi, w tym m.in. kwasem pantotenowym, niacyną oraz witaminami B2, B6 i B12, które również redukują zmęczenie i znużenie, a także utrzymują prawidłowy metabolizm energetyczny. Ponadto, suplement diety wzmocniono wyciągiem z różeńca górskiego, żeń-szenia syberyjskiego i ashwagandhy, czyli z roślin adaptogennych. Energia gwarantowana!1 Cynk pomaga zachować zdrowe włosy, zdrowe paznokcie i zdrową skórę.
2 Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i zdrową skórę.
3 Witamina A pomaga zachować zdrową skórę.
4 Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.
5 The American Journal of Clinical Nutrition, Volume 71, Issue 6, June 2000, 1563–1569.
6 The American Journal of Clinical Nutrition, Volume 71, Issue 6, June 2000, 1563–1569.
7 EFSA Journal (2006) 299, 1-17.
Next article