Zdrowa w każdym wieku
Menopauza to nie wyrok. Jak przygotować się do menopauzy i cieszyć się dalej życiem
Kiedy mamy trzydzieści lat, menopauza to problem naszych mam – nie odnosimy jej do siebie. Dekadę później zaczyna pojawiać się w polu widzenia, ale jeszcze jako bardzo odległe wydarzenie. Jakkolwiek nieuniknione, to ze wszech miar niepożądane – wciąż pokutuje myślenie, że menopauza odbiera nam młodość i witalność. Dlatego odpychamy od siebie myśl o niej.
Zdrowa w każdym wieku
BADABUS ratuje zdrowie i chroni seksualność Polaków: Nowatorski Mobilny Gabinet Medyczny
W dzisiejszym świecie, gdzie zdrowie staje się priorytetem, innowacyjne inicjatywy, takie jak BADABUS, zdobywają uznanie jako kluczowe narzędzie w walce z nowotworami narządów płciowych. Mobilny Gabinet Medyczny, stworzony przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości, wyruszył z niezwykłą misją dostarczania szybkiej diagnostyki w kierunku raka szyjki macicy, raka jajnika i raka prostaty wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.
Zdrowa w każdym wieku
Dojrzały algorytm
Eva Wiseman, dziennikarka w „The Guardian” i w „The Observer”, napisała w jednym ze swoich tekstów, że kiedy obchodziła kolejne z urodzin po 40., algorytm Google wyświetlił jej reklamy związane z okresem okołomenopauzalnym. Chciałoby się powiedzieć „Zazdro Eva!”. Mój algorytm – pewnie nie bez znaczenia pozostaje tu położenie geopolityczne – niestety, w ciągu ostatnich dziesięciu … Continued